TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 22:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3982 herë

Titulli : Mercedes E 220 CDI Evo Model Pa Dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2007

Përshkrimi


Mercedes E 220 CDI Evo Model 2007
125 KW -- 170 PS vetura posedon gjith opcionet e duhura. Navigacion , Senzora parkingut , Ulse me nxemje Vetura eshte e posardhur nga Gjermanija eshte shum i paster brenda dhe jasht 213.000 km me liber te servisit + 2 qelsa... per me shum informata kontakto PA DOGAN
08,oo Deri 22.oo

044-100-442 edhe Viber

SHPALLJET TJERA