TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 22:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5267 herë

Titulli : BMW 530 DIZEL 3.0 -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

BMW 530 DIESEL MANAUL E ARDHUR NGA GJERMANIJA E DOGANUAR E REGJISTRUAR 1 VIT KLIMA DY ZONALE NAVIGACION ABS ESP SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA ALARM CENTRALL TEMPOMAT ULSE LEKUR DRITA MJEGLLE PARA DRITAT XENON BIG XENON BORD KOMPJUTER FELLNE SHUM TE MIRA NE GJENDJE SHUM TE MIR VITI 25.11.2003 045 237 880 - 049 555 788

SHPALLJET TJERA