TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 22:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5610 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.2 -00 ME KLIM NDRIM I MUNDSHEM

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2000

Përshkrimi

SHITET OPEL CORSA B 1.2 VITI 2000 ME KLIM
NE GJENDJE SHUM TE MIR OSHT I SHTRENGUM TOP I PASTER SI MRENA DHE JASHT EKA MOTORIN E TIPIT TE RI TE OPELIT REGJISTRIM
3 MUJ PER MA SHUM INFO 045519666
NDRIM I MUNDSHEM

SHPALLJET TJERA