TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 22:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1226 herë

Titulli : BMW 530 3.0 -03 NDRIM I MUNDSHEM

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet bmw 530 dizel viti 2003 ne gjendje perfecte
osht shum I shtrengum dhe I paster mrena dhe jasht posedon klim funksionale bixenon tempomat shiber senzora karika me nxemje regjistrim deri me 16.10.2016 etj etj.
ndrim I mundshem

SHPALLJET TJERA