TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 22:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4482 herë

Titulli : Mercedes 190 dizell

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1987

Përshkrimi

Mercedes 190 karrika, timonin, federrat e mram dhe diferencialin e ka te c-clas, centrall me digitron servisin e ka te kryer drita bxenon rigjistrim deri 16.11.2016

SHPALLJET TJERA