TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2253 herë

Titulli : GOLF 5 1.9 TDI MODEL TOUR PA DOGAN MODEL 2008

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

SHITET GOLF V 1.9 TDI 77KW 105PS 6 SHPEJTESI

MODEL TOUR (MODELI MË I AVANSUM I GOLF 5)

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA - PA DOGAN

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 24.10.2007 MODEL 2008

EXTRA POSEDON:

**6 SHPEJTESI
**NAVIGACION SYSTEM
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**BORDCOMPIJUTER
**KARRIGA MODEL TOUR
**TIMONI ME LEVIZJE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x10
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO CD DHE MP3
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**SENZORA TE PARKINGUT MBRAPA
**ME GUMA TE REJA TE VERE PIRRELI

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA