TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 745 herë

Titulli : AUDI Q7 Diesel 2007

Çmimi : 178,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Q7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet Audi Q7

Viti: 2007

Nderuesi: Automatik, tiptronik

Motorri: 3.0 Diesel

Ngjyra: E Zeze

Kilometra te kaluara: 208127 (te pa kthyera)

Servisi i ardhshem: Pas 7000km

Gumat te veres dhe te dimrit (Te veres jane vetem 4 muaj te perdorura)

Karrika te lekures dhe me nxemje, klimatronik me dy ndarje te vecanta

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoje per asnje riparim.

SHPALLJET TJERA