TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1969 herë

Titulli : Renault Megane

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2003

Përshkrimi

Shese RENAULT MEGNE
Dizel 1.5- 74kw
Vetura eshte ne gjendje
Shume te mire posedon
-Klime funksionale
-Gjomat me rrymë
-Katr gomat e reja M+S
-Rrypi dhomzor inderruar
-Te gjith mbajtesit e motorrit
Te nderruar tash dhe te gjitha
Servisat e kryer me rregull
Ka regjistrim deri ne shtator
Kontakto:::044-297-187ose049-297-187

SHPALLJET TJERA