TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 283 herë

Titulli : Renovime Moler Gled Knauf

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Rexha-N Kryejm këto sherbime : Renovime Suvatime Moler Gled Fasad Knauf Pretje dhe thyerje te betonit Termo izolime Instalim te ujit Kanalizimit etj...
Puna jon dallohet per nga kualiteti dhe shpejtesia Kemi ekipe te mjafueshme. Mund te na kontaktoni në tel 045 321 805 / 049 321 805 viber ose ne facebook.Rexha-N

SHPALLJET TJERA