TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 12609 herë

Titulli : VW GOLF 2 1.9 DIZEL ME KLIM ABS -91 11 MUJ RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Përshkrimi

<>GOLF 2 1.9 DIZEL I THJESHT 65kw (Ekstra I Rujtum)-91 11 MUJ RKS<>

-SHES GOLF 2 1.9 DIZEL I THJESHT 65kw Hargjon shum Pak

-PODIN E KA ARRE PA ASNJE GRRITHE ME GARANCJON

-VITI I PRODHIMITE 91 MODELI 92 SUN GJAN MAT RUJTUM SE GJANE FJALA E FUNDIT E GOLFIT

-ME LIBRA TE SERVISITE - ME LIBREZ TE GJERMANIS - ME LETER TE DOGANES

-NJE PRONARE Gjermani-Kosove ME GARANCJONE DALIN DY PRONARE VETURA IPET FAL

-I REGJISTRUARE NE RKS 11 MUJ -Nemer Tem ( HIPOTEK NUK ESHTE ) 100%

-MUND TE VERIFIKOHET KU DONI JU.

-MA SHUM KA NEJT SE QE ESHTE VOZITURE NE VITIN 09 - 03 - 2005 ESHTE DOGANU DHE RIGJISTRU

-PER GOLF 2SH MOSU LODHNI NEATE DREJTIM QE KENI ME GJET MATE MIRE DHE MATE RUJTUM

-SI BRENDA PO ASHTU EDHE JASHTE

-GOLFI ESHTE I SERVISUM ME GARANCJONE ME DATEN 28 - 02 - 2016KOMPLET SERVISET E KRYME

-ULJEN E RE ------ FILTERIN E AJRIT------- FILTERIN E NAFTES

-EKSTRA KA:

*KLIM

*ABES

*HIDROLIK

*FELLGA 15SH ME GOMA TE REJA

*GJAMAT ME RRYM

*GJAMAT COLOR 50%

* 5 SHPEJCI

*KOMFORNIN E MIR

* FARAT I KA KRISTAL

*BRANIKAT E GJAN

*MOTORRIN E GOLF 3SH TE VITIT 96SH

* SHTOPAT I KA KRISTAL FABRIKISHTE - GTD

-2 QELSA FABRIKISHT

-NGJYRE E KUQE METALIKE PA ASNJE GERVISHJE QE MUND TE SHIHET , SHUM E RUAJTUR

-QMIMI ESHTE I VOLITSHEM SHUME

-SMS MOS DERGONI


-VRETJE VETURA GJINDET MALISHEV

-NDRRIM IMUNSHUM

-PER MA SHUM INFORMATA KONTAKTONI NUMRAT 044-970-810 OSE NE NUMRIN 049-829-799

SHPALLJET TJERA