TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1339 herë

Titulli : BMW 320 d -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shum tmir teknike.
Si dhe ka registrim deri ne muajin dhjetor 2016.
Çmimi shum i volitshem.
Per qdo informat shtes kontaktoni ne nr: +37744547450

SHPALLJET TJERA