TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1163 herë

Titulli : Seat Leon 1.9 tdi -06 134.000 km shum i rujshem

Çmimi : 7,599 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Leon

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

shitet seat leon 1.9 tdi vetura ka veq 134.000 mij kilometra per kilometra ju garantojm Vetura ka klim automatik ,navigacin, radio me cd ,bord compioter,4 gjamat me rrym ,tempomat,esp,abs,8 ajrbeg,4 fellne origjinal te seatit,hapje dhe mbyllje me qels vetura ka dy qelsa vetura ka 1 vit te plot regjistrim e ka vetura esht e ardhur prej gjermanis vetura esht ne gjendje te rregull ,vetura esht per ni marakli dhe hargjime shum te vogla kerr praktik kerr familjar te interesuarit na lajmroni ne numrin 044105926. me ni vit regjistrim. Plus 4 goma tereja te dimrit mebandash ,,mundeni me na kontaktu edhe me viber ne
+37744 716 373

SHPALLJET TJERA