TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8057 herë

Titulli : Range Rover Sport dizel isapo rixhistruar ne RKS

Çmimi : 25,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Range Rover Sport

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3600

Viti : 2009

Përshkrimi

shes Range rover 3.6 Dizel isapo rixhistruar ne rks vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter pulla ne timon 4x4 shum i rujtun si ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit AutoStar per me shum 044 431 606
kiki

SHPALLJET TJERA