TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1603 herë

Titulli : VW Polo 1.4 Benzin Viti 2005

Çmimi : 4,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Përshkrimi:
VW Pollo 1.4 Benzin
Viti 2005
Klimatronik
167000 KM
Gomat e dimrit dhe te veres
Importuesi i pare nga CH
Gjendja e vetures perfekte

Mund të shkruani për pytje tjera edhe në viber, nëpërmjet numrit të lartcekur.

SHPALLJET TJERA