TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5025 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi isapo doganuar viti 2006

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

shes golf 5 1.9 tdi isapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp alarm bordkompjuter tempomat goma fellne te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit AutoStar
per me shum 044 431 606

SHPALLJET TJERA