TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3391 herë

Titulli : Shitet Audi A8 TDI 3.0 Dizell RKS 1 VIT Vit2005

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Audi A8 TDI 3.0 Dizell REGJISTRIM 1 VIT Posedon Klimatronik 2 Zonale Klim edhe Mbrapa Karriga Lekur te Zez me Nxemje para dhe Mbrapa me Memorje me Masazh Navigacion Telefon magazin 6 Cd 4 xhamat me Pull Fellne me Goma komplet te Reja Senzora para dhe Mbas Komanda ne Timon Opsion me Ngrit dhe me Ul Veturen e Shume sende tjera Ekstra te Gjitha ne Funksion Vetura eshte ne Gjendje te rregullt Kontakti ne Tel 044223753 nga ora 8 DERI 21. NDERRIM I MUNDSHEM

SHPALLJET TJERA