TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1733 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 tdi 2004 isapo rixhistruar

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes golf 4 1.9 tdi me i tkuqe 2004 vetura posedon klim airbeg alarm abes esp ulse me nxemje me te gjitha servisat te krym fellne goma te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per mashum info 045 602 773

SHPALLJET TJERA