TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 00:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 836 herë

Titulli : Opel Vectra

Çmimi : 2,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 2

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1999

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler

Përshkrimi

Shes Opel Vectra ECOTEK 1.6 Benzin Ngjyr e Kuqe Viti 1999, ( Regjistrimi i skadum me Daten 12.03.2016 ), Po hala i pa Qlajmrum,Posedon Klimatronik, Gomat me Fellne, 4 Dyer Mbyllje me Centrall + 2 Qelsa Origjinal te Vet, Gjamat me Rryme, ABS, Air-Bag Sigurie, Interierin Mbrenda e ka te Ruajtur, eshte ne Gjendje te Mir Teknike dhe Mekanike. Vetura nuk eshte ne Hipotek Bankare. Perkthimi Bohet Mrena Dites te Pronari i ri pa kurfar Problemi. Kontakt ne 045559610

SHPALLJET TJERA