TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 10:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 266 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi(D-I të kuqe)2002

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 Tdi(D-I të kuqe) viti 2002 në gjendje të mirë teknike.

Vetura sapo është importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA