TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 15:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 423 herë

Titulli : Ford Focus 2004

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210

Motori (kubik) : 1,8

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike

Përshkrimi

vetura osht ne gjendje te rregullt full ekstra me nxemje te karrikave ,po ashtu dhe elektrike ,posedon Klime ,ka edhe pullat per kasetofon ne wollon ,xhama dhe pasqyre Elektronike 1.8 i ka 115 kuaj fuqi (PS),osht model i dalluar Ford Focus GIA fellnet i ka original ALUMiN Vetura osht ne gjendje te Rregullt PLUS KA REGJISTRIM EDHE 10 MUJ

SHPALLJET TJERA