TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 17:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 162 herë

Titulli : Shitet Golf 5

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 223,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet golf 5 viti 2005 regjistrim 1 vit te plotë deri mars 2017, gjendje te shkelqyer, gjama kolor, karrika lekurë para dhe mbrapa, navi te madh, cd me bagazh, dvd, radio, tv, fellne 18 te reja origjinale nga Gjermania te ardhura me goma 18 po ashtu te reja, drita ksenon big senon, edhe te mjegullues po ashtu, motor te vitit 2008, shume ne gjendje te mire, te ndrrruar me rryp, korpë , llamellë, zamajc, gjithqka ok oshte, pa asjne nevoje investimi....

SHPALLJET TJERA