TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 18:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 203 herë

Titulli : Shitet Golf 4 1.9 TDI (I) t'Kuqe

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 TDI me (i) te kuqe 74 Kw ,Highline Model Extraa ,vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike , posedon :Klimatronik,Abs,Tempomat,Karrikat me Nxemje, Gomat e Mira, Disqet me Ftofje dy Part edhe para dhe mbrapa,Radio Extra ,Me servise te kryera ska nevoj per asnje Cent Invesitm !!! Xhamat me Folia 35 % . Posedon regjistrim deri me date 02.11.2016 ,Hargjimet e Vogla. Nr kontakt Viber +37745372562.Cmimi sipas marrveshjes.

SHPALLJET TJERA