TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 18:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 240 herë

Titulli : Shitet bmw 318 diesel 2003

Çmimi : 4,900 €

Cmimi në zbritje : 4700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 275

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes bmw modeli 318 2.0 diesel viti 2003 ne gjendje shume te mire rks deri me 26 11 2016 vetura po ashtu posedon tempomat bordkompjuter navigation system klima telefon pasqyra dhe dritare elektrike abs dsc shiber usb muzik etj...shkruani dhe ne viber +37744103890

SHPALLJET TJERA