TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 21:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 787 herë

Titulli : * VW Golf 6 2.0 TDI HIGH LINE

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 121,369

Motori (kubik) : 2,0

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

-Golf 6 2.0 TDI HIGH LINE
-Vëllimi i motorit: 2.0 / 1968 ccm
-Viti i prodhimit: 14-10-2008
-Kilometra të kaluara: 120682 km
-Ngjyra e bronzt metalike
-Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
-Radio CD “RCD 310” me 6 altoparlant taq
-Prizë multimediale AUX-in
-Ulëse sportive nga shtofi
-Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
-ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
-Mbyllje qëndrore me teledirigjim
-Xhamat para dhe mbrapa elektrik
-Xhamat e pasëm të errësuar 65%
-Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
-Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
-Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura
-Tempomat
-Bordkompjuter
-Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
-Parkim paralel automatik “Park Assist”
-Senzor shiu
-Pasqyra e brendshme me errësim automatik
-Drita të mjegullë para
-Farat me rregullim të lartësisë
-Prizë 12V në bagazh
-Alofelne Goma të reja
-Regjistrim deri me 26-12-2016
-2 Çelësa
-Bëjm edhe ndrrim
-Vib +38649464651

SHPALLJET TJERA