TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 21:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 712 herë

Titulli : furra(pizza) kamina skara(grilla)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Ndërtim

Përshkrimi : punojm furra per pizza, kamina modern dhe klasik dhe grilla (skara) per oborre

SHPALLJET TJERA