TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 22:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 303 herë

Titulli : Nissan navara 2.5 TD 4X4

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Navara

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 275,600

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1999

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Shitet Xhip Nissan Navara 2.5 TD 4X4 i vitit 1999. Xhipi eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka asnje problem per me shum mund te na kontaktoni ne nr tel: +37744588401 faleminderit per mirkuptim.

SHPALLJET TJERA