TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 22:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 262 herë

Titulli : Shes Banesen. 92 m ne katin e 1 ne qender te Kaçanikut

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 92m2

Dhoma Gjumi : 4

Mobilimi : e tera me te reja

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon

Përshkrimi : Banesa eshte ne katin e I pare
Ka 4 dhoma
Sallon te madh me kuzhin te mobiluar
Koridor , ballkon. , banjo wc
Nxehmje qendrore me radiator
Me tavoline te bukes e re
E tere inventari eshte origjinal dhe me standarte
Per me shum shih ne photo ose lajmro ne nr tel.
+37744592692 bane edhe ne viber

SHPALLJET TJERA