TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.03.2016, Në orën: 22:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 164 herë

Titulli : Shes troje ne Milloshevë

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shes troje ne Fshatin Millosheve me dokumentacion te rregulluar dhe me infrastruktur te plot.

SHPALLJET TJERA