TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.03.2016, Në orën: 11:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 730 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 227,300

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet vetura Golf 4 Variant modeli Pacific viti i prodhimit 2004 ngjyre hiri e ndrron ngjyren e mbyllur metalike. Model i ri i motorit i bardhe i avansuar si model i fundit i Golf 4. Vetura ka te kaluara 227300 km te sakta eshte me liber servisi dhe nje pjes te fakturave te serviseve etj, ka dy qelesa fabrikisht, eshte i ruajtur ekstrem, gjendja e vetures eshte TOP. Vetura eshte e importuar nga Gjermania eshte pa dogan eshte full full full extra. Ne shitje qmimi eshte ne baze te marveshjes. Me respekt.

SHPALLJET TJERA