TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.03.2016, Në orën: 21:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1270 herë

Titulli : Lancia AUTOMATIK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Lancia Ypsilon

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 249,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2009

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shitet lancia 1.4 16v ne gjendje shum te mir teknike AUTOMATIK me shpenzime shum te vogla dhe shum e pershtatshme

SHPALLJET TJERA