TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 170 herë

Titulli : Golf 4 1.9 tdi automatik sapo ardhur nga zvicrra

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 4 1.9 tdi 85 kw
Automatik tip tronik
Viti 18.12.2000 model 2002
Sapo ardhur nga zvicrra
Me liber servisit
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA