TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1764 herë

Titulli : Opel Astra 1.7 CDTI-130mije km me libra-VITI:2012

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2013

Përshkrimi

Opel Astra 1.7 CDTI
81 KW-110 PS motorr te modelit te ri me gjendje perfekte
Viti i prodhimit:2012 seri e 2013
I Posaardhur nga jashte dhe i posadoganuar
I pa vozitur ne Kosove
Kilometra 135 mije orgjinale me libra servisi dhe garantojme per kilometra
I servisuar komplet ne servisin e autorizuar OPEL
dhe te gjitha me garancion
Ne gjendje perfekte dhe mund ta kontrolloni ku te doni
GJENDJA E VETURES PERFEKTE

=VETURA POSEDON EKSTRA PAISJE =
•Klimatronik ne funksion
•ABS
•ESP
•Tempomat me komanda ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Bordkompjuter
•Komand te bordkompjuterit
•Sistem telefonit me kyqje manuale me BLUETOOTH
•Sistem zerimi shume te mire
•Senzora ne retrovizor
•Senzora ne fshirese gjamit aktivizohen ne menyre automatike
•Dritat me ndezje automatike
•Sistem paralajmrimi ne bordkompjuter ne rast ndonje defekti
•Sistem Klimatizimi ne menyre digjitale
•Gjamat elektronike
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me mbyllje
•MByllje qendrore
•Mbyllje me komand
•2 QELSA FABRIKISHT
•Enterier te pademtuar
*Ulse ISOFIX
* 4 gomat e reja posa te vendosura
*Kilometra te sakta

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Me te gjitha serviset e kryera pa asnje investim
Punon perfekt pa asnje verejtje te mundshme
I posadoganuar i pa vozitun ne Kosove
Shume i pastert me enterier te pademtuar pa asnje gervishtje
I pastert jashte dhe pa gritha
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime teper te vogla
Veture familjare

Harxhimet e vetures te vertetuara:
Rruge lokale:5.2 L/100 km
Rruge e hapur:4.0 L/100 km
Rruge te kombinuar:4.5 L/100 km

QMIMI: ME MARREVESHJE


KONTAKTO NE: 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT

SHPALLJET TJERA