TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 860 herë

Titulli : VW Golf VI TDI IPosadoganuar 107 mije km -12

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Golf VI 1.6 TDI 77 KW -105 PS
I posadoganuar dhe regjistruar RKS ne emrin tim personal qe dy jave
Viti i prodhimit:muji 9.2012 seria e fundit e GOLF 6
Te kaluara 107 mije km orgjinale me libra servisi dhe garantojme per kilometra
Mund ta kontrolloni ku te doni
I posaservisuar komplet servisin edhe 15 mije km me garancion
Ne gjendje PERFEKTE !!

^^VETURA POSEDON^^
•Klimatronik
•ABS
•ESP
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand
•Mbyllje nga mbrenda
•Bordkompjuter
•Tempomat
•Radio orgjinal VW- model i ri
•USB+AUX+MEMORY CARD
•Pasqyret elektronike
•Xhamat elektronik
•Pasqyret me rregullim
•Enterier ISOFIX
•Mbeshtetese dores para mbrapa
•Drita te mjegulles para mbrapa
•Sistemin e dritave te mjegulles me ndezje gjate kthesave
•4 gomat e reja MICHELIN te posavendosura
•Fellnet fabrikisht te VW GOLF 6
•Serviset e kryera
•Km te sakta
•Gjendja perfekte!

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon pa asnje verejtje te mundshme
Komplet i servisuar dhe nuk i nevojitet asnje investim
Me kilometra te sakta per te cilat garantojme dhe ju lejojme ta kontrolloni
Serviset e kryera vetem ne servise te autorizuara te VW-se
Ende ne garancion fabrikor se ka vetem 107 mije kilometra
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Veture familje dhe shume ekonomike
IA VLEN TE VINI DHE TE VERTETOHENI PER GJENDJEN PERFEKTE TE VETURES!!!


QMIMI:ME MARREVESHJE

KONTAKTO NE : 044-922-633 ----- 044-240-801


GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL- BREGU I DIELLIT

SHPALLJET TJERA