TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1809 herë

Titulli : *Peugeot 308 1.6 HDI-Iposadoganuar -FULL EKSTRA-10

Çmimi : 7,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Peugeot 308
1.6 HDI
I posaardhur nga jashte me dogane dhe homologim
Viti i prodhimit:2010
Ne gjendje perfekte
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara
I pa vozitur ne Kosove dhe i mbetet vetem rexhistrimi

**VETURA POSEDON**
*Klimatronik
*ABS
*ESP
*Airbag ne tere veturem
*Bordkompjuter
*Komanda te bordkomjuterit
*Komanda te radios
*Sistem zerimi shume te mire
*Xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Ulse ISOFIX
*4 gomat e reja
*2 QELSA
*I DOGANUAR

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun ne enterier poashtu ne pamjen e jashtme
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshen
Vozitje shume te mire dhe te rehatshme
Harxhime shume te vogla
Veture familjare dhe shume e sigurte

QMIMI:7350€

KONTAKTO NE :044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU DIELLIT

SHPALLJET TJERA