TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 324 herë

Titulli : Shes veturen Opell Astra 1.7 CDTI

Çmimi : 5,399 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 24,000

Motori (kubik) : 1.7 CDTI

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Shitet vetura Opell Astra vetura eshte ne gjendje shum te mir
posedon; Air beg,Klim,ABS, Komandat ne vollon, Navigacion,Goma te reja.
2Qelsa me telederigjues.
Vlen te ceket se Vetura eshte e servisur me te gjitha servisat Rripin dhemzor set, dhe servisin e rregullt me te gjite filterat dhe Vajin. Verejtje; Ndrrim nuk bejm presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA