TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6313 herë

Titulli : VW Golf 1.9 TDI DSG RKS Full Extra -04

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 TDI DSG RKS Deri Muajin Qeshor 2016
-- Vetura Esht Ne Gjendje Te Mir Teknike Tip Top
--Vetura Posedon: ABS-ESP-ASR
--Automatik DSG
--Pulla N'Vollon
--Tempomat
--Shpejtsi N'Vollon
-- Karrika me Nxemje
--Karrika Me Masazh
--Klima Nxemje 4 Zona Para Dhe Mbas
--Drita Automatike + Larje Te Dritave
--Pasqyra Me Nxemje
--Pasqyra Me Levizje Elektrike
--Senzor Shiu
--Senzor Dritave Tgata N'Pasqyr
--4X Gjomat N'Pull
--BordKompjuter
--Klimatronik
-- Guma Te Reja M+S Te Sa Po Qitura
-- 2Qilsa Fabrikisht
--Vollon Likur
--Veten Bleres Serioz
-----/-/-/-/ Po Ashtu Servisi Sa Po Esht Ber Zamajci Set Komplet !! Po Ashtu Edhe Rrypi Motorrit /// Dhe Servise tjera Etj Etj ....
Kontakt: 049-107-966 / 049-22-90-60 / 044-282-631

SHPALLJET TJERA