TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8408 herë

Titulli : Audi a4 1.9 tdi -04

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes audi a4 1.9 tdi , vetura eshte ne fund te vitit 2004 dhe eshte ne gjendje te rregullt , servisin e posakryer ,po ashtu edhe gurnet para dhe prapa te posandrruara.
goma te dimrit te reja.
Regjistrim edhe 10 muaj (rks) .
Posedon klimatronik , esp , airbag , pasqyrat elektrike , dritarer elektrike , mbyllje qendrore etj etj.

SHPALLJET TJERA