TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1477 herë

Titulli : Fiat Bravo 1.6 multijet 16 V -08 Full

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Bravo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2008

Përshkrimi

shes fiat bravo 1.6 multijet , vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike , eshte e regjistruar ne rks ( 11 mauj regjistrim ) , e servisuar komplet , vaj dhe filtra ,rripin e dhembzorve te ndrruar (edhe 60 mij km garancion)
Km 113000 ( te garantuara ),
Viti 2008,
Klimatronik,
Tempomat,
Sensor te parkingut,
Sensor te shiut ,
Servo standart dhe servo city,
Air bag,
Abs ,
Esp ,
Dritaret me rrym ,
Psqyrat me rrym ,
Mbyllje qendrore ,
Drita te mjegulles para dhe prapa etj etj..
Fellne r 17 me goma te reja , nuk ka nevoj per as me te voglin investim.
Vetura nuk eshte hipotek
Ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA