TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 14:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1371 herë

Titulli : shes opel cors 1.3 cdti 6 shpejtsi ne rks

Çmimi : 6,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2008

Përshkrimi

shes opel cors 1.3 cdti 6 shpejtsi e sapo rixhistruar ne rks vetura posedon klim airbeg alarm abes esp timpomat bordkompjuter goma te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej Autosalloni AutoStar per me shum 044 431 606
kiki

SHPALLJET TJERA