TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 21:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 223 herë

Titulli : Renault Kango

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Kangoo

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 237,212

Motori (kubik) : 1.5

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags

Përshkrimi

Shes pikabin renault kango 1.5dci pikabi esht shum i rujshem si mrena ashtu dhe jasht ka nje defekt te vogel ne motor viti prodhimit ne fund te 2006 qmimi shum i volitshem na kontaktoni ne viber +37744288821 ka regjistrim edhe 3 muj

SHPALLJET TJERA