TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 01:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 62 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen te parku i Qytetit

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : PO

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen luksoze te parku i qytetit. Banesa eshte e mobiluar dhe ne katin e 2-te. Preferohen max. 3 antare.
Ka sallon, kuzhine, dhome gjumi, banjo, terrase.
Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA