TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 01:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 47 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen luksoze te Amb,Gjerma

Çmimi : 500 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen super luksoze ne Dragodan te Ambasada Gjermane. Eshte ne katin e 1-re dhe cmimi vlen per te gjitha shpenzimet si dhe ka nxemjen me pelet e cila perfshihet ne cmim.
Ka sallon, kuzhine, 4dhoma, 3 Terrasa, banjo dhe hyrje te veqante.
Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA