TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 03:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1869 herë

Titulli : Shes Golf 4 1.9 TDI Shum gjendje te mire

Çmimi : 4,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes golfin 4 1.9 TDI,golfi i ka 110 ps dhe eshte shume ne gjendje te mir,jom pronar i par i makines dhe vet e kam pru prej jashti dhe e kam mirmbajtur gjithmon me servisa,vlen te ceket se makina nuk eshte hipotek dhe mund te bartet menjeher tek pronari i ri.Golfi posedon dy par bandash,te veres qe jan 17 dhe te dimrit 16 Viber +38649556005
045585500
NDRIM NUK BEJ

SHPALLJET TJERA