TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 03:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 10486 herë

Titulli : VW BORA 1.9 TDI 74 KW -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES VW BORA 1.9 TDI 747 KW 2003,KA KLIM TRONIK,KA NAVIGACION,KA KARRIKA ME NXEMJE,KA LIBER SERVISI,KA SERVIS DHE KILOMETRA TE GARANTUME,ESHTE NE GJENDJE TEKNIKE SHUM TE MIRE.

SHPALLJET TJERA