TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 12:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 888 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE SW

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport ,komandat ne timon , ulset sport .
ulset allaktare ,gjysme likur , ulset me ngrohje , bordkompjuter ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD , abs , esp ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA