TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.03.2016, Në orën: 22:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3770 herë

Titulli : Mercedes Benz E270 Cdi Panorame

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Shes Mercedes benz E270 Cdi
Avantgarde
Lkure
Klime dy zonale
Automatik - Tiptronik
Panorame Solar
Pasqyret palohen
Perde mrapa
Senzora Parkimi Para dhe Pas
Etj

Full Ekstra
Te gjitha servisete kryera
Ne gjendje shume te mire
Ju lutem vetem te interesuarit te kontaktojne
Ndrrime nuk boj
+37745624174 Viber

SHPALLJET TJERA