TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 00:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2921 herë

Titulli : Golf 5 GT-TDI 170HP / DSG -08

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2008

Ekstra : Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Panorama

Përshkrimi

:I PADOGANUAR Golf GT 2.0 TDI 16ventill, 4 cilinder 125KW-173PS Fabrikisht sportline, esht automatik-tiptronik DSG ne gjendje shum tmire teknike dhe optike,esht i ardhur nga zvicrra qe dy jave per her tpar ne kosove . ka 230mij km tkaluara me liber servisi nga ch qdo her i mirembajtur serviset me kohe,..fellne 17coll vw me 4par goma m+s tposa vendosura,amortizim kon sport,timonin multifunksional me pulla dhe shpejtsi F1,touch navigacion ,mp3,dvd,bloetooth lidhje telefonike,cd-6,karrigat isofix sport me ajer,sistem ekstra dimror kunder rreqitjes,interier full led,drita automatike,diskat me.ventillim si te R32,senzore te shiut dhe pasqyre kunder dritave tgjata etj etj..kerri posedon qdo gje qe mund ta ket nje golf seria ma e avancume e dieselit....bojm edhe ndrrim qoftse konvenon. NR CONTACT: +38649257471viber / 045469968

SHPALLJET TJERA