TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 02:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1959 herë

Titulli : Audi A4 2.0 tdi -06

Çmimi : 7,777 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

audi a4 2.0 tdi klimautronik goma treja fellne abs centrall xenon bixenon navigacion senzora para dhe mbrapa rexhistrim 1 vit tplot me libra te servisit servisin e kryer komplet km tgarantuara shum i tuajtur si mbrenda ashtu dhe jasht ndrrim nuk boj qmimi fiks 7777

SHPALLJET TJERA