TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1921 herë

Titulli : SKODA OCTAVIA 1.9 TDi, I REXHISTRUAR NE RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Octavia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 80,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2012

Përshkrimi

SKODA OCTAVIA 1.9 TDi, I REXHISTRUAR NE RKS\ 1 VIT

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, ESP, cd radio, pasqyret me rrym, 2 qelsa, libra te servisit, gjendje shum te mir dhe te rujtne

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA