TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1296 herë

Titulli : Shes Golf 4 dizel 1.9 Tdi rks 10 muj ose ndrroj

Çmimi : 4,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes golfin 4 dizel 1.9 Tdi ne gjendje shum te mir i regjistruar rks edhe 10 muj vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht ose ndrroj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA